Ad

EnglishFrenchSpanish

Free editor online | DOC > | XLS > | PPT >


OffiDocs favicon

FManager in Chrome with OffiDocs

FManager  screen for extension Chrome web store in OffiDocs Chromium

Ad


DESCRIPTION


Zyskaj mobilny dostęp do konta FM World! FManager to nowy, przejrzysty interfejs Twojej Struktury w Strefie Partnera FM World oraz mobilny dostęp do twoich punktów i danych kontaktowych do osób w Twojej grupie.

Aby aktywować wtyczkę, należy ją dodać do chrome, a następnie po zrestartowaniu przeglądarki zalogować się na oficjalnej stronie FM do drzewka aktualnego i otworzyć je w nowym oknie.

Funkcjonalność wtyczki FManager: - nowy design drzewka - eksport struktury w tabeli do pliku PDF z możliwością filtrowania po liczbie punktów własnych lub punktów grupy - lista top5 osób, z największym własnym obrotem punktów punktowym - możliwość filtrowania osób na drzewku po liczbie punktów własnych lub po poziomach efektywności FManager, poza wtyczką, to także aplikacja na platformę Android, która daje mobilny dostęp do: * PUNKTÓW własnych i punktów grupy * POZIOMU efektywności, jaki obecnie posiadasz * STRUKTURY widoczna na wykresach słupkowych * KONTAKT telefoniczny do każdej osoby z Twojego drzewka * NOTYFIKACJE o nowych punktach i poziomach

Additional Information:


- Offered by fmanager.kontakt
- Average rating : 0 stars (hated it)

FManager web extension integrated with the OffiDocs Chromium online


Run Chrome Extensions

Ad