Ad

EnglishFrenchSpanish

Free editor online | DOC > | XLS > | PPT >


OffiDocs favicon

USOS Material in Chrome with OffiDocs

USOS Material  screen for extension Chrome web store in OffiDocs Chromium

Ad


DESCRIPTION


Ta z pozoru prosta wtyczka może odmienić Twoje życie! Pchnij piękno material designu do przestarzałego USOSa i powstrzymaj narastające odruchy wymiotne.

Ciemny motyw uspokoi Twoje oczy podczas sesyjnej depresji, a dopracowane ikony przestaną sprawiać, że czujesz się jak podczas obsługi kasy w osiedlowym markecie (na to jeszcze przyjdzie pora!) Nowe funkcje, jak liczenie średniej ocen, dodatkowo skrócą Twój czas poświęcany na obcowanie z USOSem.

Niestety, wtyczki dla mobilnego silnika Chromium nie mogą być dodawane do oficjalnych przeglądarek, dlatego wsparcie telefonów i responsywności nie jest obecnie możliwe.

================ Wspierane uczelnie: ================ Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie ================ Nowe funkcje: ================ Na stronie podglądu ocen, średnia jest automatycznie wyliczana i wyświetlana pod listą.

Średnia ważona na podstawie punktów ECTS (wersja beta) ================ Dane osobowe: ================ Ta wtyczka w żaden sposób nie jest zdolna, aby wykradać Twoje hasła czy dane.

Jej zadaniem jest wykrycie adresu URL, pod którym się znajdujesz, a następnie wszczepienie po stronie klienta (Ciebie) dodatkowych kaskadowych arkuszy styli, które mają wysoki priorytet.

Dzięki temu zmienia się wygląd i nic poza tym.

Załączony plik JS zmienia niektóre elementy HTML, bądź dokonuje analizy i obliczeń - jak w przypadku średniej ocen.

Additional Information:


- Offered by rapiddev
- Average rating : 4.75 stars (loved it)
- Developer This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

USOS Material web extension integrated with the OffiDocs Chromium online


Run Chrome Extensions

Ad