EnglishFrenchSpanish

Free editor online | DOC > | XLS > | PPT >

Ad


OffiDocs favicon

Hambaravi

Free download Hambaravi free photo or picture to be edited with GIMP online image editor

This is the free photo or picture example named Hambaravi for OffiDocs app Gimp, which can be considered as an online image editor or an online photo studio.

Ad


TAGS

Download or edit the free picture Hambaravi for GIMP online editor. It is an image that is valid for other graphic or photo editors in OffiDocs such as Inkscape online and OpenOffice Draw online or LibreOffice online by OffiDocs.

OffiDocs favicon

Hambaravi Tartus DentalPlanet kliinikus


DentalPlanet hambaravikliinik on asutatud 2016. aastal.

Asume Tartus, Raatuse ja Jaama tänava nurgal Jaama 56A, kõigest 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel Tartu Raekoja platsist. Tulles autoga, on võimalik tasuta parkida maja ette.
Kliinikus ootavad Teid kõige kaasaegemad hambaraviseadmed ja tänapäevane sisustus. Loomulikult ka kõrgelt kvalifitseeritud ja sõbralik personal, kes püüab leida valutu lahenduse ka kõige keerulisemana tunduvale probleemile. Hammastega seotud probleemid on kliendi jaoks tihti delikaatsed ning vajavad individuaalset lähenemist.
Meie jaoks ei ole ükski probleem tähtsusetu ja lahendamatu.
Meie eesmärk on personaalne lähenemine igale kliendile ja kliendi igale hammastega seotud murele. Tagame oma tegevuses privaatsuse, pakutava teenuse kõrge kvaliteedi ning täpsuse ja hoolsuse. Kliinik on väike ja hubane ning ühe protseduuri tarbeks reserveeritud ainult ühele kliendile. Tulemusliku hambaravi eelduseks on usalduslik suhe kliendi ja kliiniku personali vahel. Omalt poolt teeme kõik, et usaldus tekiks ja hambaravi oleks tulemuslik.
DentalPlanet hambaravikliiniku kollektiiv annab endast parima, et muuta klientide visiit meie juurde turvaliseks ja mugavaks ning meie poolt pakutavad teenused kõrgelt hinnatavaks. Meie eesmärk on täidetud, kui meil on rahulolevad ja julgelt naeratavad kliendid.

Olete alati oodatud!Free picture Hambaravi integrated with the OffiDocs web apps


Ad